Zresetuj wszystko

SREBRA I PLATERY

Strona 9 z 59
Wyników 289 - 324 z 2119

Srebra i platery

20120827_145154_103

KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB, Austria, Wiedeń, 1858

  Srebro, próba 13, stal nierdzewna (ostrza noży i zębiska widelców), waga łączna 1449 g; w składzie: łyżka wazowa (dł. 31,5 cm), po sześć łyżek ( 21,5 cm), noży (25 cm), widelców (21,5 cm) Ostrza i zębiska wymieniane, Solingen. Drewniane, wyściełane pudełko Puncowanie: cecha probierni wiedeńskiej: w owalu okręg przedzielony poziomo na pół, w górnej części cyfra 13, dolna podzielona pionowo na pół, nad okręgiem litera A, wokół okręgu cyfry 1858; w prostokącie nazwisko złotnika, nieczytelne
Cena: 2875,00 zł
20120827_145154_103

Cena: 2875,00 zł
20101123_115119_028

James McKay, Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania, 1836

PARA SOLNICZEK
Cena: 2875,00 zł
20101123_115119_028

Cena: 2875,00 zł
121b

Polska, XVIII w.

LICHTARZ
Cena: 2875,00 zł
121b

Polska, XVIII w.

Cena: 2875,00 zł
20101012_115313_120

Berlin, Humbert & Sohn, 1868-70

IMBRYK
Cena: 2875,00 zł
20101012_115313_120

Cena: 2875,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908

Srebro, próba 4, waga 799 g, dł. 22,5 cm
Cena: 2832,00 zł
3698

Cena: 2832,00 zł
20101124_125722_152

Bruckmann&Söhne, Heilbronn, Niemcy, po 1888

NEOROKOKOWA SOSJERKA NA PODSTAWIE
Cena: 2760,00 zł
20101124_125722_152

Cena: 2760,00 zł
054722

SERWIS, Polska, Warszawa, Norblin, Fraget, 1880-1900

Plater na mosiądzu i miedzi, gilosz, kość;
Cena: 2530,00 zł
054722

Cena: 2530,00 zł
202zestaw-sztuccow-z-monogramem-lt-pod-korona-glixelli

ZESTAW SZTUĆCÓW Z MONOGRAMEM LT POD KORONĄ, Wiedeń i Kraków, Władysław Glixelli, ok. 1875

Srebro, próba 3 i 4; waga 838 g, w składzie łyżka półmiskowa (25 cm), 6 łyżek (dł.22,5 cm), 8 łyżeczek (16 cm) i widelczyk (17,5 cm); razem 16 sztuk

Puncowanie na łyżce półmiskowej12; LB; na łyżkach: w pięcioliściu głowa Diany z literką A i cyfrą 3; GR; na widelcu: w pięciokącie głowa Diany z literą K i cyfra 4, LK, W.Glixelii

Cena: 2530,00 zł

Cena: 2530,00 zł
a98_183

złotnik HB, Kopenhaga, Dania, 1821

MLECZNIK
Cena: 2473,00 zł
a98_183

Cena: 2473,00 zł
3827

PUZDRO, Włochy Mediolan, Romeo Miracoli, ok. 1930

Srebro, próba 800, waga 421 g; 8 x 15,2 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
3827

Cena: 2360,00 zł
Strona 9 z 59