SREBRA I PLATERY

Strona 1 z 60
Wyników 1 - 36 z 2133

Srebra i platery

180e

TACA, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1834

Srebro, próba 84, waga 4345 g; 8,5 x 78 x 45 cm
Cena: 29500,00 zł
180e

Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

TACA, Rosja, Petersburg, Carl Boianowski, 1860

Srebro, próba 84, waga 5006 g; 4,5 x 82 x 53 cm
Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

Cena: 29500,00 zł
061 (1)

TACA, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1867

Srebro, próba 84. waga 3815 g, 84 x 57 cm
Cena: 23600,00 zł
061 (1)

Cena: 23600,00 zł
093a

TACA, Rosja, Petersburg, Nikołaj Nikitin, Petersburg, 1859

Srebro, próba 84; waga: 3307 g; 68 x 45,5 cm
Cena: 23600,00 zł
093a

Cena: 23600,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 23000,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 23000,00 zł
25662

RĄCZKA DO LASKI, Rosja, Moskwa, Faberge, po 1887

Srebro, próba 84, waga 102,9 g, 8 x 12 cm
Cena: 21240,00 zł
25662

Cena: 21240,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży obiadowych), waga całk. 6399 g, bez noży obiadowych 5010 g; w składzie: łyżka wazowa, łyżka i widelec półmiskowe, łopatka do ciasta, 24 noże obiadowe, 12 łyżek obiadowych, 18 widelców obiadowych, po 12 noży i widelców do ryb, 18 widelczyków do ciasta, 13 łyżeczek (dł. 14 cm), 14 łyżeczek (10,5 cm), 3 łyżeczki do lodów, dwa widelczyki do wędlin, nóż do sera, nóż do masła; razem 134 sztuki Puncowanie:P.Ł. w owalu: 3, głowa w chuście, W
Cena: 20125,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

Cena: 20125,00 zł
23852

PATERA, Rosja, Moskwa, Martyn Mikitin Ławrow, 1835

Srebro, próba 84, waga 1215 g; 8,5 x 40 x 30 cm
Cena: 17700,00 zł
23852

Cena: 17700,00 zł
20130529_185118_095

TACA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, Warszawa, 1916-20

Srebro pr. 84; waga 2498 g.; 57,5 x 39,5 x 7 cm
Cena: 17700,00 zł
20130529_185118_095

Cena: 17700,00 zł
30077

SERWIS W STYLU KLASYCYZMU, Niemcy, Hanau, Weinranck & Schmidt, po 1890

Srebro, waga całkowita 3676 g
Cena: 17250,00 zł
30077

Cena: 17250,00 zł
15979

ZESTAW DO KAWY I HERBATY, Kraków, lata 30-te XX w.

Srebro, próba 3, waga całkowita: 3093 g
Cena: 14160,00 zł
15979

Cena: 14160,00 zł
21053

KANDELABR SIEDMIOPŁOMIENNY, Gniezno (?), przed 1880

Srebro, próba 12; złocenie; waga 2772 g, wys. 71 cm
Cena: 13924,00 zł
21053

Cena: 13924,00 zł
3035

SERWIS DO KAWY

Srebro, drewno, waga całkowita 2752 g
Cena: 13800,00 zł
3035

SERWIS DO KAWY

Cena: 13800,00 zł
3064

SERWIS DO KAWY I HERBATY, Włochy, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga całkowita 2712 g
Cena: 13800,00 zł
3064

Cena: 13800,00 zł
105-komplet-sztuccow-secesyjnych-slask-wroclaw

KOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostra noży obiadowych i zakąskowych) waga bez noży obiadowych i zakąskowych 2626 g; w składzie: 12 noży dł. 25 cm, 6 noży dł.21 cm, 8 widelców dł. 21 cm, 8 widelców dł. 18 cm, 9 łyżek dł. 21 cm, 9 noży do ryb 22 cm, 10 widelców do ryb dł.17,5 cm, 9 łyżeczek dł. 13,5 cm, łopatka dł. 23,5 cm, widelec i łyżka półmiskowe (28 cm), chochelka ze złoconym czerpakiem 18 cm; razem 75 szt. Puncowanie: A.VOGEL (znak sprzedawcy) półksiężyc, korona 800 HS; na nożach obiadowych J.A.Henckels Zwillingwerk
Cena: 12000,00 zł

Cena: 12000,00 zł
3018

SERWIS DO KAWY I CZEKOLADY

Srebro, drewno, waga całkowita 2555 g
Cena: 10925,00 zł
3018

SERWIS DO KAWY I CZEKOLADY

Cena: 10925,00 zł
Strona 1 z 60