Zresetuj wszystko

Zabytkowe srebra

Od czego zależy cena zabytkowych sreber?

  • rok produkcji,
  • nazwisko złotnika,
  • rodzaj przedmiotu,
  • bogactwo zdobienia przedmiotu,
  • historia danego zestawu, patery.

Antyczne srebra w naszej kolekcji: Platery i srebra

Strona 3 z 65
Wyników 73 - 108 z 2337

SREBRA I PLATERY

244a-zardiniera-z-kozlami-2-pol-xix-w

ŻARDINIERA Z KOZŁAMI, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 6, śr.14 cm Wtórny wkład z pleksi Pochodzenie: zbiory Stabrowskich
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
20141201_125222_088

ŻARDINIERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, po 1888

Srebro, próba 800, waga 504 g, 7,5 x 31,5 x 18,5 cm
W medalionie wyryte dwa herby: 1. dwa lisy, klejnot półkozic; 2. trzy tarcze, klejnot dwa skrzydła Puncowanie: 800, I.BERGER, półksiężyc, korona
Cena: 2300,00 zł
20141201_125222_088

Cena: 2300,00 zł
20141129_145611_109

ŻARDINIERA NEOROKOKOWA, XIX/XX w.

Stop metali; 14 x 41 x 23 cm
Cena: 1150,00 zł
20141129_145611_109

Cena: 1150,00 zł
20110614_143307_049

Żardiniera neorokokowa

Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena: 2070,00 zł
20110614_143307_049

Żardiniera neorokokowa

Cena: 2070,00 zł
202765

ZAPARZACZ DO KAWY W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, szkło (uchwyt pokrywki), drewno (uchwyty), wys. 34 cm
Cena: 6000,00 zł
202765

Cena: 6000,00 zł
34541

ZAPALNICZKA. Włochy, Florencja, Loris Pallanti, po 1971

Srebro, próba 925, waga całk. 55,6 g; wys. 6 cm
Cena: 413,00 zł
34541

Cena: 413,00 zł
35874

ZAPALNICZKA STOŁOWA, k. XIX w.

Plater na mosiądzu, wys. 15 cm
Cena: 354,00 zł
35874

Cena: 354,00 zł
20131104_173259_190

ZAPALNICZKA DO CYGAR, SPIRYTUSOWA, Niemcy, ok. 1930

    Srebro, próba 800, waga 73 g, dł. 24 cm Puncowanie: 800 D. R. G. M., półksiężyc, korona
Cena: 805,00 zł
20131104_173259_190

Cena: 805,00 zł
165-13

WYCISKARKA DO CYTRYN w stylu art deco, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1930

Plater na nowym srebrze, dł. 20 cm
Cena: 4484,00 zł
165-13

Cena: 4484,00 zł
a89n178 kopia

Württembergische, Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900

CUKIERNICA-KOSZYCZEK
Cena: 920,00 zł
a89n178 kopia

Cena: 920,00 zł
20101012_111948_107

Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF),Geislinger am Steige, Niemcy, kon. XIX w.

PARA LICHTARZY NEOMANIERYSTYCZNYCH,
Cena: 920,00 zł
20101012_111948_107

Cena: 920,00 zł
a86n131 copy

Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1900

CZTERY KUBKI
Cena: 1380,00 zł
a86n131 copy

Cena: 1380,00 zł
a92n183

Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geisslingen am Steige, ok. 1900

CUKIERNICA SKRZYNKOWA
Cena: 920,00 zł
a92n183

Cena: 920,00 zł
18464

WOTUM, SERCE GOREJĄCE, Polska, Warszawa, po 1963

Srebro, złocenie, waga 6,5 g; 72 mm
Cena: 354,00 zł
18464

Cena: 354,00 zł
253b

WOTUM W FORMIE SERCA Z HERBEM NAŁĘCZ, Polska, Kraków, 2 poł. XVIII w.

Srebro, koral, waga całk. 33 g; 8 x 7 cm
Cena: 2950,00 zł
253b

Cena: 2950,00 zł
a98_186

Włochy (?), 1. tercja XX w.

KOSZYCZEK Z MOTYWEM OSTÓW
Cena: 1035,00 zł
a98_186

Włochy (?), 1. tercja XX w.

Cena: 1035,00 zł
0776

WIZYTOWNIK-PUDERNICZKA, Rosja, Leningrad, po 1927

Srebro, próba 875, niebieski koralik, waga 90,5 g, 8 x 4,5 cm Puncowanie: 875, głowa z młotkiem, х; ЛЮТ
Cena: 690,00 zł
0776

Cena: 690,00 zł
246_133

WIKTORIAŃSKA SOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Anglia, Londyn, John Samuel Hunt, 1856

Srebro, próba 925, złocone, waga 433 g, wys. 6,3, śr. 10,5 cm, dł. łyżeczki 11,5 cm
Cena: 8400,00 zł
246_133

Cena: 8400,00 zł
a91n264 kopia

Wiedeń, 2. ćw. XIX w.

LICHTARZ
Cena: 920,00 zł
a91n264 kopia

Wiedeń, 2. ćw. XIX w.

Cena: 920,00 zł
a89n174 kopia

Wiedeń, 1852

SOLNICZKA
Cena: 1035,00 zł
a89n174 kopia

Wiedeń, 1852

Cena: 1035,00 zł
20101011_150618_031

Wiedeń, 1839

LICHTARZ MAŁY
Cena: 863,00 zł
20101011_150618_031

Wiedeń, 1839

Cena: 863,00 zł
a92n072

Wiedeń (?), Austro-Węgry, po 1872

TACA
Cena: 3795,00 zł
a92n072

Cena: 3795,00 zł
21617

WIDELEC, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1908-1914

Srebro (trzonek), próba 84, stal złocona (zębisko) waga 50,1 g, dł.19 cm
Cena: 230,00 zł
21617

Cena: 230,00 zł
302b

WIDELEC, Niemcy, Brema, Koch & Berfeldt, ok. 1900

Trzonek srebrny, zębiska mosiężne niklowane, dł. 18,5 cm
Cena: 240,00 zł
302b

Cena: 240,00 zł
304b

WIDELEC, Dania, XX w.

Srebro, próba 830, waga 36,6 g, dł. 18 cm
Cena: 240,00 zł
304b

WIDELEC, Dania, XX w.

Cena: 240,00 zł
20130502_144533_111

WIDELEC ZE SPIRALNYM TRZONKIEM, Niemcy, Koch & Bergfeld, dla Carl Becker, po 1888

Srebro, próba 800, częściowo złocone, waga 66 g, dł. 24 cm Puncowanie: patera, 800; półksiężyc, korona; CARL BECKER
Cena: 575,00 zł
20130502_144533_111

Cena: 575,00 zł
066a2

WIDELEC Z MONOGRAMEM AS, Polska, Wilno, Rubin Begak i Leon Perkowski, ok.1900

Srebro, próba 84, waga 47,8 g, dł. 18 cm
Cena: 460,00 zł
066a2

Cena: 460,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830

Srebro, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 600,00 zł
29119

Cena: 600,00 zł
14098

WIDELEC Z HERBEM, 2 poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 240,00 zł
14098

Cena: 240,00 zł
39413

WIDELEC Z HERBEM OGOŃCZYK, Polska, Poznań, Rudolf Baumann, ok. 1840

Srebro, waga 41,2 g, dł. 17,5 cm
Cena: 600,00 zł
39413

Cena: 600,00 zł
277579

WIDELEC SERWINGOWY, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1921-31

Srebro, próba 3, waga 118,5 g, dł. 26,5 cm
Cena: 1200,00 zł
277579

Cena: 1200,00 zł
273c

WIDELEC SERWINGOWY, Polska, Lwów, ok. 1900

Srebro, próba 3, waga 107 g, dł. 27 cm
Cena: 590,00 zł
273c

Cena: 590,00 zł
220933

WIDELEC SERWINGOWY, Niemcy, pocz. XX w.

Trzonek srebrny, zębisko stalowe, niklowane, złocone, dł. 23,5 cm
Cena: 172,00 zł
220933

Cena: 172,00 zł
23754

WIDELEC SERWINGOWY, Łotwa, po 1922

Trzonek srebrny, zębisko stalowe , złocone, dł. 27 cm
Cena: 360,00 zł
23754

Cena: 360,00 zł
20130502_142617_114

WIDELEC SAŁATKOWY, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888

Srebro, próba, 800, waga 86 g, dł. 22 cm

Puncowanie: patera, 800, półksiężyc, korona

Cena: 287,00 zł
20130502_142617_114

Cena: 287,00 zł
175d

WIDELEC PÓŁMISKOWY, Polska, Warszawa, Henneberg, ok. 1880

Plater na nowym srebrze, dł. 30,5 cm
Cena: 230,00 zł
175d

Cena: 230,00 zł
Strona 3 z 65