Zresetuj wszystko

Zabytkowe srebra

Od czego zależy cena zabytkowych sreber?

  • rok produkcji,
  • nazwisko złotnika,
  • rodzaj przedmiotu,
  • bogactwo zdobienia przedmiotu,
  • historia danego zestawu, patery.

Antyczne srebra w naszej kolekcji: Platery i srebra

Strona 4 z 65
Wyników 109 - 144 z 2337

SREBRA I PLATERY

20140303_141553_098

WIDELEC PÓŁMISKOWY, Niemcy, XX w.

Srebro, próba 800, waga 88 g, dł. 24 cm Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, na tarczy 2
Cena: 345,00 zł
20140303_141553_098

Cena: 345,00 zł
317e

WIDELEC PÓŁMISKOWY, model Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Srebro, próba 800, waga 122 g, dł. 26 cm
Cena: 805,00 zł
317e

Cena: 805,00 zł
31427

WIDELEC PÓŁMISKOWY fason moskiewski, Norblin, 1896-1914

Plater na nowym srebrze, dł. 28
Cena: 236,00 zł
31427

Cena: 236,00 zł
20150120_172110_162

WIDELEC MYŚLIWSKI, XVIII w.

Stal, mosiądz, poroże; dł. 22,5 cm
Cena: 575,00 zł
20150120_172110_162

WIDELEC MYŚLIWSKI, XVIII w.

Cena: 575,00 zł
22438

WIDELEC I ŁYŻKA Z ORNAMENTEM SECESYJNYM, Rosja, Moskwa, Nikołaj Pawłowicz Pawłow, po 1908

Srebro, próba 84, waga 137,5 cm, dł. 21 cm
Cena: 708,00 zł
22438

Cena: 708,00 zł
20130827_173229_122a

WIDELEC DO WĘDLIN, Niemcy, Stralsund, C. Stabenow, ok. 1920

Srebro, próba 800, waga 32 g; dł. 19,5 cm Wyryty monogram AH Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, C.STABENOW
Cena: 287,00 zł
20130827_173229_122a

Cena: 287,00 zł
20140711_172936_119

WIDELEC DO WĘDLIN Z MONOGRAMEM A.M, Niemcy, po 1888

    Srebro, próba 800, waga 43 g, dł. 18,5 cm Puncowanie: hełm rycerski, 800, półksiężyc, korona
Cena: 230,00 zł
20140711_172936_119

Cena: 230,00 zł
20140711_173135_117

WIDELEC DO RYB Z MONOGRAMEM JPR, XIX/XX w.

    Srebro, próba 830, waga 42 g, dł. 18,5 cm Puncowanie: 830
Cena: 345,00 zł
20140711_173135_117

Cena: 345,00 zł
081e

Cena: 287,00 zł
081e

Cena: 287,00 zł
288c

WIDELEC DO PIECZENI, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.

Trzonek plater na nowym srebrze, zębisko stal niklowana, dł. 25,5 cm
Cena: 354,00 zł
288c

Cena: 354,00 zł
083B

WIDELCZYK, USA, Rohe Island, Providence, Gorham, po 1906

    Srebro, próba sterling, waga 21 g, dł. 14,7 cm

    Sygnowany: lew kroczący, kotwica, G | STERLING PATENT 1906

Cena: 115,00 zł
083B

Cena: 115,00 zł
2221

WIDELCZYK Z OKRĘTEM, Niemcy, Hanau, H. Zwerneman, ok. 1900

Srebro, próba 800, waga 17,7 g, dł. 14,5 cm
Cena: 230,00 zł
2221

Cena: 230,00 zł
20140711_172844_120

WIDELCZYK I ŁYŻECZKA W STYLU SECESJI, XX w.

Srebro, emalia, waga 24 g; dł. 12, i 13,2 cm puncowanie: SILVER
Cena: 287,00 zł
20140711_172844_120

Cena: 287,00 zł
33362

WIDELCZYK DO OSTRYG, Niemcy, Pforzheim, Lutz & Weiss, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 30 g, dł. 13,5 cm
Cena: 360,00 zł
33362

Cena: 360,00 zł
330A6

WIDELCZYK DO CYTRYNY fason Aleksandra, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 11,5 cm
Cena: 120,00 zł
330A6

Cena: 120,00 zł
20110202_134315_099

WIADERKO, Iran, 1. poł. XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110202_134315_099

WIADERKO, Iran, 1. poł. XX w.

Cena: 3450,00 zł
14035

WIADERKO NA LÓD, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920

Plater na mosiądzu, wys.13,5, śr. 13 cm
Cena: 3000,00 zł
14035

Cena: 3000,00 zł
128

WIADERKO DO SZAMPANA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 - 1914

Mosiądz; wys. 19,5 (30); śr. dna 19 cm
Cena: 1320,00 zł
128

Cena: 1320,00 zł
293-wiaderko-do-chlodzenia-wina

WIADERKO DO CHŁODZENIA WINA, Włochy, Mediolan, Arno Fasi, 1934 - 1944

Srebro, próba 800, waga 890 g, wys. 23, śr. 14 cm

Puncowanie: 800; głowa w ośmiokącie; 48, fasces, MI

Cena: 4370,00 zł

Cena: 4370,00 zł
11616

WIADERKO DO CHŁODZENIA WINA, Niemcy, k. XIX w.

Plater na mosiądzu, wys. 23,5, śr. 20 cm Wyryty herb i dedykacja: Ihrem lieben Vater zum 70ten Geburtstag von seinen Kindern Hans, Margarethe, Therese, Günther
Cena: 1035,00 zł
11616

Cena: 1035,00 zł
3403

WIADERKO DO CHŁODZENIA WINA W STYLU STARORUSKIM, Polska, Warszawa, Norblin, k. XIX w.

Plater na mosiądzu; wys. 19,3 cm
Cena: 2160,00 zł
3403

Cena: 2160,00 zł
34236

WAZONIK, USA, NJ, New Jersey, Fischer, po 1936

Srebro, próba 925, dociążone, waga 14,3 g, wys. 16,5 cm
Cena: 236,00 zł
34236

Cena: 236,00 zł
20130502_161705_078

WAZONIK, Szwecja, 1976

Srebro, próba 925, waga 306 g, wys. 16,5 cm, śr. wlewu 10 cm Puncowanie: STERLING; znak wytwórcy SIGP; trzy korony; S; 925; B10
Cena: 1150,00 zł
20130502_161705_078

WAZONIK, Szwecja, 1976

Cena: 1150,00 zł
2187

WAZONIK, Persja, XX w.

Srebro, próba 875, waga 127,6 g, wys.8, śr. 6,5 cm Puncowanie: w trójliściu ۸۴
Cena: 460,00 zł
2187

WAZONIK, Persja, XX w.

Cena: 460,00 zł
072-wazonik-krakow-4-cw-xx-w

WAZONIK, Kraków, 4 ćw. XX w.

Srebro, próba 925, , waga 65 g; 15,5 cm

Puncowanie: K 925, głowa kobiety w chuście; monogram złotnika AT

Cena: 287,00 zł
072-wazonik-krakow-4-cw-xx-w

WAZONIK, Kraków, 4 ćw. XX w.

Cena: 287,00 zł
214-wazonik-holandia-j-m-van-kempen-xix-xx-w

WAZONIK, Holandia, J.M. van Kempen, XIX/XX w.

Srebro,próba 2, waga 78 g, wys. 8,5 cm Puncowanie: w sześciokącie lew z cyfrą 2; VK, głowa Minerwy
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
20130705_185825_162

WAZONIK, Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX w.

Srebro, próba 3, waga 126 g, wys. 15 cm
Puncowanie: HS; w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A; w pięciokącie głowa psa z cyfrą 3 i literą A; głowa kobiety z cyfrą 3
Cena: 460,00 zł
20130705_185825_162

Cena: 460,00 zł
20130502_135035_121

WAZONIK, Anglia, Birmingham, Martin Hall & Co, 1906

Srebro, próba sterling, stopa dociążona cementem, waga brutto 101 g; wys. 14,5 cm

Puncowanie: w kartuszu RM | EH, kotwica, lew kroczący, g

Cena: 345,00 zł
20130502_135035_121

Cena: 345,00 zł
315836

WAZON, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, ok. 1890

Szkło bezbarwne, lazurowane żółtym, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. 16 cm
Cena: 1180,00 zł
315836

Cena: 1180,00 zł
227572

WAZON, Niemcy, ok. 1920

Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, oprawa srebrna, próba 800, wys. 35 cm
Cena: 690,00 zł
227572

WAZON, Niemcy, ok. 1920

Cena: 690,00 zł
186wazon-z-ryta-dekoracja-kwiatowa

WAZON Z RYTĄ DEKORACJĄ KWIATOWĄ, Polska, Warszawa, po 1963

Srebro,próba 2, waga 462 g, wys. 20 cm

Puncowanie: W, głowa w chuście, 2; 900

Cena: 2380,00 zł

Cena: 2380,00 zł
1428

WAZON SECESYJNY, Rosja, Moskwa, Wasilij Iwanowicz Andriejew, po 1908

Srebro, próba 84, waga 281 g, szkło ołowiowe, bezbarwne, szlifowane; wys. 20, śr. 13 cm Puncowanie: Δ, głowa w kokoszniku, 84, BA
Cena: 6900,00 zł
1428

Cena: 6900,00 zł
27813

WAZKA Z UCHWYTEM W FORMIE PSZCZOŁY, Niemcy, Berlin, Haller & Rathenau, ok. 1850

Srebro, próba 12 łutów, waga 597 g, wys. 14, śr. 14,7 cm
Cena: 3540,00 zł
27813

Cena: 3540,00 zł
184h

WAZKA DO JARZYN, Francja, Paryż, Pierre-Jacques Meurice, Paryż, 1819-38

Srebro, pr. 1; waga: 791 g.; wys. 18 cm
Cena: 7475,00 zł
184h

Cena: 7475,00 zł
33823

WAZKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, ok. 1920

Srebro, waga 390 g; 18 x 31 x 12,5 cm
Cena: 2360,00 zł
33823

Cena: 2360,00 zł
236245

WAZA Z ANTABAMI W FORMIE LWICH GŁÓW, Niemcy, poł. XIX w.

Srebro, próba 0,796, lwie głowy pr. 0,700, waga 1731 g, wys. 33 cm
Cena: 7500,00 zł
236245

Cena: 7500,00 zł
Strona 4 z 65