TABAKIERKA W FORMIE SKRZYPIEC, 1 poł. XIX w.

977.00

Srebro, wewnątrz złocone; waga 51 g, 11,5 x 5,5 x 12 cm
Pokrywka na zawiasie
Naprawiana – ślady lutowania