Wiedeń, 2. ćw. XIX w.

920.00

LICHTARZ

Srebro pr. 13;
waga: 205 g.;
wys. 24,7 cm
Sygnowany: w prostokącie – NH (?) | w kartuszu nieczytelna próba wiedeńska dla srebra pr. 13
Stan zachowania: naprawy na tralce.

SKU: 360783 Kategorie: ,