WIADERKO DO SZAMPANA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 – 1914

1,320.00

Mosiądz; wys. 19,5 (30); śr. dna 19 cm

Puncowanie: dwugłowy orzeł; w owalu NORBLIN &Co GALW WARSZAWA; w rombie N; B; 1885; VARIETE GABLER

Stan zachowania: wytarte srebrzenie, pęknięte dno