KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Czechosłowacja, 1922 – 1929

6,500.00

Srebro, próba 3, złocenie, stal (ostrza); waga 1848 g (bez noży 1341 g)
W składzie widelec do wędlin (18 cm), dwie łyżeczki do soli o złoconych czerpaczkach (6,9 cm), po sześć łyżeczek do kawy o złoconych czerpaczkach (11 cm), łyżeczek do herbaty (14,7 cm), łyżeczek deserowych o złoconych czerpaczkach (14,5 cm) łyżek (21,5 cm), widelców (21 cm), noży (25,5 cm)
Puncowanie: głowa kobiety w lewo z cyfrą 3, monogram złotnika FB, na ostrzach: sylwetka dwóch ludzi; J.A.HENCKELS.SOLINGEN | ZWILLINGSWERK; NICHT ROSTEND

W kantynie