SZTUĆCE DO RYB NA 6 OSÓB, Anglia, Birmingham, Hukin & Heat, 1 poł. XX w.

230.00

    Metal srebrzony, masa plastyczna (trzonki), dł. 21 (noże) i 18,5 (widelce)
    Puncowanie: H & H EP