KIELISZKI DO WÓDKI, XX w.

  • Srebro złocone; wys. kieliszka: 7,1 cm, średn. tacy: 26,7 cm
  • Puncowane:
    kieliszki: CGH w prostokącie - znak wykonawcy | trzy korony w trzech połączonych polach - znak miejski | S w sześciokącie | głowa w koronie | U8
    taca: w owalu trzy wieże i cyfra 36 - punca miejska Kopenhagi | w owalu SJ - punca wykonawcy
a54 (86)