KOSZYK NA OWOCE DEKOROWANY W TRUSKAWKI, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

460.00

Mosiądz srebrzony, wys 6 (14), śr. 19 cm
Puncowanie: 1167; w owalu N; w owalu FRAGET; w owalu skrzyżowane młotki; w owalu GALW; w owalu SEC