PODSTAWKA NA NOŻYKI DO OWOCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1900

747.00

Cyna srebrzona; 11 x 12 x 5,5 cm
Sygnowanie: w trójkącie: W.M.F. WARSZAWA GALW., gwiazdka, II; B.BUCH; 27