PODSTAWKA Z NOŻYKAMI DO OWOCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1900

977.00

Cyna srebrzona, 10,5 x 9,5 x 4,7 cm, nożyki metal srebrzony, ostrza stal nierdzewna, dł. 16,5 cm
Sygnowanie: w trójkącie: W.M.F. WARSZAWA GALW., gwiazdka, II; B.BUCH; 26; nożyki: NORBLIN i Ska BM