SZCZYPCE DO WYCIĄGANIA I GASZENIA KNOTA, Niemcy, pocz. XX w.

172.00

    Metal srebrzony, dł. 13 cm
    Puncowanie: ALPACCA-HOKA FEINSILBERAUFLAGE