NEOROKOKOWE WIDELEC I NÓŻ PÓŁMISKOWE DO RYB, Niemcy, pocz. XX w.

517.00

    Trzonki srebrne, próba 800, ostrze i zębisko stalowe, waga 226 g, dł. 25,5 i 29,5 cm
    Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak nieczytelny