PARA WIDELCÓW DO SKORUPIAKÓW, Wrocław, G. Frey & Söhne, pocz. XX w.
402.00 zł
Srebro, próba 800, waga 74 g, dł. 18,3 cm
Wyryty monogram H
Puncowanie: G.FREY&SÖHNE; prasa balansowa, 800, półksiężyc, korona; w owalu K, głowa kobiety w chuście, 3