PATERA, Polska, Warszawa, Emil Radke, 1859

2,530.00

Srebro, próba 84, waga 476 g; 4,5 x 28 x 19 cm
Puncowany: w prostokącie cecha probierza Walerego Kostrzębskiego z monogramem W.K i datą 1859; 84; dwugłowy orzeł; RADKE