KOSZYK, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

920.00

Mosiądz srebrzony; 6,5 x 36,5 x 22,5 cm
Puncowany: 11; w owalu skrzyżowane młotki; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu N; w prostokącie GALW