KOSZYK, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.

747.00

Mosiądz srebrzony, wys. 12, śr. 25 cm
Lustro giloszowane z wyrytym monogramem T W
Puncowanie: w owalu NORBLIN & Co GALW WARSZAWA; w owalu N