PAPIEROŚNICA Z GODŁEM ZWIĄZKU RADZIECKIEGO, ZSRR, 1923- 1927

2,242.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 176 g, 1,7 x 11,2 x 8,7 cm
Puncowanie: w owalu głowa kobiety w kokoszniku, 84