TABAKIERKA Z WYMARSZEM STRZELCÓW WG REMBRANDTA, pocz. XX w.

287.00

Metal srebrzony, wewnątrz złocony, 7,3 z 2,5 x 3,2 cm
Puncowany: PRIMA ALPACCA IMPORT