ZESTAW SZTUĆCÓW PÓŁMISKOWYCH, Rosja, Petersburg, różni złotnicy, ostatnia ćw. XIX w.

2,070.00

W składzie: widelec (25 cm) i nóż (27,5 cm) do ryb, widelec do wędlin (26 cm), dwa noże (32 i 27,5 cm)
Srebro, próba, 84, ostrza i zębiska stalowe, widelca i noża do ryb srebrzone, złocone z dekoracją rytą, 654 g
Puncowanie: skrzyżowane kotwice, 84; monogramy złotników