PUCHAREK KIDUSZOWY Z PODSTAWKĄ, Izrael, Hazorfim, po 1952

575.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocone, waga 57 g, wys. pucharka 11,5 cm, średnica podstawki 9 cm

Puncowanie: HAZORFIM 800