KUBEK Z MONOGRAMEM POD KORONĄ KSIĄŻĘCĄ, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888

863.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocone, waga 102 g;wys. 8,2, śr. 6,3 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, orzeł