KUBEK, Niemcy, 1852

575.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocone, waga 51 g, wys. 8,5, śr. 7,2 cm

Dekoracja ryta: kartusz z dwiema postaciami po bokach, w polu centralnym napis: Emd Bieske | 1852

Puncowanie: 12