WIDELEC ZE SPIRALNYM TRZONKIEM, Niemcy, Koch & Bergfeld, dla Carl Becker, po 1888

575.00

Srebro, próba 800, częściowo złocone, waga 66 g, dł. 24 cm
Puncowanie: patera, 800; półksiężyc, korona; CARL BECKER