MLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

747.00

Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowanie: w owalu przekreślony prostokąt; w owalu N; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW; krzyżyk