SZTUĆCE, Niemcy, pocz. XX w.

1,150.00

Trzonki srebrne, próba 800, ostrza i czerpaczki stalowe, niklowane, złocone; w składzie łopatka dł. 27 cm, widelec do wędlin (dł. 21 cm), dwa noże: do masła i sera (dł. 19,5 cm); dwie łyżki (dł. 20 cm)
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w okręgu S