TABAKIERKA ELIPTYCZNA, Niemcy, ok. 1920

287.00

    Srebro, próba 800, wewnątrz złocone, waga 22 g. 1,5 x 5,5 x 3,5 cm
    Puncowanie: korona; punca nieczytelna; 800; w owalu o ściętych narożach 3, głowa kobiety w chuście, W; w kole głowa kobiety w chuście