TABAKIERKA SZEŚCIOKĄTNA Z PARĄ W STROJACH HISTORYCZNYCH, Anglia, Birmingham, 1917
575.00 zł
Srebro, próba 925, wewnątrz złocone; waga 58 g; 2,5 x 5,7 x 5,7 cm
Puncowanie: w prostokacie GB; w kole krzyż z wpisaną literą V; w owalu 925, w kartuszu litera r