SZUFELKA DO OKRUCHÓW, Anglia, XIX/XX w.

345.00

    Mosiądz srebrzony; 4 x 19 x 22,5 cm
    Puncowanie: w kole głowa mężczyzny; w kartuszu AK pod koroną; w kole głowa kobiety