TABAKIERKA Z MONOGRAMEM FM, Włochy, pierwsza tercja XX w.

977.00

Srebro, próba 800, biała i niebieska emalia, wewnątrz złocona, waga 53 g; 1 x 7,5 x 5 cm

Na wieczku bogaty ornament florealny, w kartuszu wyryty monogram wiązany FM

Puncowanie: 8 | 800