Niemcy, 2. ćw. XIX w.

535.00

ZESTAW 6 ŁYŻECZEK W ETUI

Srebro pr. 13 | waga: 101 g.; dł. 16 cm
Puncowane: 5 łyżeczek: w prostokącie Hoffmann | 1 łyżeczka: Dienstbach | w kwadracie 13

SKU: 360676 Kategorie: ,