D. Vollgold & Sohn, Berlin, XIX/XX w.

2,185.00

HERBATNICA

Srebro pr. 800; waga 302 g.; wys. 13,6 cm Puncowana: ECKERT – znak firmy jubilerskiej i sklepu z Drezna | w okręgu V – znak firmy Vollgold & Sohn z Berlina | półksiężyc, korona, 800 | 10727 | w owalu W, główka w chustce zwrócona w prawo, 3 – punca probierni warszawskiej po 1963 r. | w okręgu główka w chustce zwrócona w prawo

SKU: 360651 Kategorie: ,