RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, Polska, Warszawa, A. Chyliński, poł. XX w.

720.00

Srebro, próba 3, waga 48 g; 10 x 7 cm

Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; ACh

Dwuczęściowy, łańcuszek