311. WIKTORIAŃSKA SOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Anglia, Londyn, John Samuel Hunt, 1856

7,000.00

Srebro, próba 925, złocone, waga 433 g, wys. 6,3, śr. 10,5 cm, dł. łyżeczki 11,5 cm

Puncowanie: lew, głowa lwa, a, głowa w lewo; ISH pod koroną; Hunt & Roskell / late / Storr & Mortimer / 8662

Łyżeczka dobrana, Francis Higghis, 1856

Puncowanie: głowa lwa, lew, b, głowa; FH

Wyryte: pod koroną drzewo na koronie

Cena wywoławcza 7000

Estymacja 9000 – 10000