OŁÓWEK I PIÓRO, Rosja, Petersburg, Jakow Michajłowicz Rosen, 1914 – 1916

2,950.00

Srebro, próba 84, waga 45 g; długość po 17,5 cm

Puncowanie: cecha probierni piotrogradzkiej; w prostokącie monogram złotnika: ЯР

Piórnik, sklep W.I. Karmalina, Piotrogród. Drewno, oklejony z wierzchu papierem, od spodu skórą, wewnątrz wyścielony suknem, zapięcie mosiężne.

Dedykacja atramentem: Дорогой Нюте дядя Степа 9 XII 1916 г.

Sygnowany: В.И.КАРМАЛИНЪ | ПЕТРОГРАД | ГОСТИН. ДВ. 41