2,950.00 zł
Srebro, próba 84, waga 45 g; długość po 17,5 cm
Puncowanie: cecha probierni piotrogradzkiej; w prostokącie monogram złotnika: ЯР
Piórnik, sklep W.I. Karmalina, Piotrogród. Drewno, oklejony z wierzchu papierem, od spodu skórą, wewnątrz wyścielony suknem, zapięcie mosiężne.
Dedykacja atramentem: Дорогой Нюте дядя Степа 9 XII 1916 г.
Sygnowany: В.И.КАРМАЛИНЪ | ПЕТРОГРАД | ГОСТИН. ДВ. 41