SCYZORYK, Francja, Charriere, 2 poł. XIX w.

944.00

Srebro, próba 800, stal, szylkret, dł. 8,5 cm (zamknięty), dwa ostrza

Puncowanie: Charriere

Puncowanie: głowa Minerwy , cecha złotnika