826.00 zł
Szkło fazowane, oprawa plater na miedzi, mosiądzu i cynie, 31,5 x 25 cm
Plecy drewniane z podpórką na zawiasie
Puncowanie: Br. Henneberg w Warszawie/ Plater; wyryte: LK / 1894