LUSTRO TOALETOWE, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, przed 1894

826.00

Szkło fazowane, oprawa plater na miedzi, mosiądzu i cynie, 31,5 x 25 cm

Plecy drewniane z podpórką na zawiasie

Puncowanie: Br. Henneberg w Warszawie/ Plater; wyryte: LK / 1894