Miska

1,035.00

Niemcy, 1. ćw. XX w.

Srebro pr. 800, waga: 285 g., wys. 7 cm, średn. 16 cm
Puncowana: księżyc, korona, znak miejski | klęczący lew w owalu – punca wwozowa

SKU: 361239 Kategorie: ,