1,035.00 zł
Niemcy, 1. ćw. XX w.
Srebro pr. 800, waga: 285 g., wys. 7 cm, średn. 16 cm Puncowana: księżyc, korona, znak miejski | klęczący lew w owalu – punca wwozowa