3,450.00 zł
Polska, 1. poł. XIX w.
Srebro pr. 12; waga: 303 g.; 23,5 x 15,6 x 7,5 cm (bez pałąka)Puncowany: w okręgu jeleń – znak warsztatowy (?) | w okręgu 12