6,670.00 zł
Besanuon (?), Francja, l. 30-50-te XVIII w.
Srebro, szkło-kryształ; waga: 489 g; wys. 22,4 cm
Puncowany: wężyk probierczy | G pod koroną otwartą – litera datująca | pod koroną zamkniętą 65 | pod koroną zamkniętą przeplecione litery CC ustawione antytetycznie – punca Besanuon | kwiat – punca wykonawcy | dwukrotnie krab – francuska punca gwarancyjna po 1838 Stan zachowania: szczerbki na korkach, pęknięta szyjka.