Żardiniera neorokokowa

2,070.00

Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Mosiądz srebrzony i mosiądz; 35 x 20 x 12,3 cm
Stan zachowania: drobne przetarcia srebrzeń.

SKU: 361196 Kategorie: ,