M. H. Wilkens&Söhne, Brema i Hemelingen, Niemcy, 1. tercja XX w.

1,265.00

MISA NEOBARKOKOWA

Srebro pr. 800; waga 213 g;
25,4 x 18 cm
Puncowana: prasa – znak firmy Wilkens | 800, półksiężyc, korona | w owalu trzy wieże i numer 30 | w owalu CFH – znak probierza Christiana F. Heise (czynny 1904-32)

SKU: 360983 Kategorie: ,