Skandynawia (Norwegia?), pocz. XX w.

1,840.00

SOSJERKA NA PODSTAWIE

Srebro pr. 830;
waga: 406 g;
21 x 18,9 x 10,3 cm
Puncowana: 830S | w owalu: sPv

SKU: 360980 Kategorie: ,