ZESTAW SZTUĆCÓW Z MONOGRAMEM LT POD KORONĄ, Wiedeń i Kraków, Władysław Glixelli, ok. 1875

2,530.00

Srebro, próba 3 i 4; waga 838 g, w składzie łyżka półmiskowa (25 cm), 6 łyżek (dł.22,5 cm), 8 łyżeczek (16 cm) i widelczyk (17,5 cm); razem 16 sztuk

Puncowanie na łyżce półmiskowej12; LB; na łyżkach: w pięcioliściu głowa Diany z literką A i cyfrą 3; GR; na widelcu: w pięciokącie głowa Diany z literą K i cyfra 4, LK, W.Glixelii