PUSZKA NA CYGARA, Włochy, Mediolan, Gianmario Pizzera, 1966 – 1968

4,370.00

Srebro, próba 800; wewnątrz złocona, waga 733 g, wys. 23 cm. śr. 15 cm

Puncowanie: 743 MI; 800; LAVORAZ A MANO