WAZONIK, Holandia, J.M. van Kempen, XIX/XX w.

460.00

Srebro,próba 2, waga 78 g, wys. 8,5 cm
Puncowanie: w sześciokącie lew z cyfrą 2; VK, głowa Minerwy