TACA, Polska,Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

4,025.00

Plater na mosiądzu, mahoń (lustro), sukno (spód), 9 x 65 x 43 cm
Puncowanie: N; Warszawa Fraget Plaque; 5