Kaukaz (?), XIX/XX w.

155.00

KIELISZEK DO JAJKA

Srebro; waga: 31g.;
wys. 6 cm
Puncowany: dwie punce w alfabecie arabskim.
Kieliszek utrzymany w stylistyce neorokokowej z trofeami sztuk (muzyki).

SKU: 360872 Kategorie: ,